O nás

turistická jízdárna

Areál ranče se rozkládá na cca 10 ha půdy v podhůří jesenických kopců. Jeho místo jsme nevybrali náhodou: stojí na samotě v samotném srdci CHKO Jeseníky, obklopený voňavými zelenými lesy i zurčícími potůčky. A přesto není odříznutý od civilizace. Do okresního města Jeseník je to pouze 6 km.

Nezáleží na tom, z jakého důvodu se na ranč chystáte – je vhodný pro pěší, cyklistickou i lyžařskou turistiku. Oblíbenost našel také u pejskařů, kteří své čtyřnohé miláčky nechtějí nechat doma.

Přímo v areálu najdete také adrenalin park se spoustou atrakcí.

Náš areál je zároveň vhodný pro soukromé i firemní akce. Ubytovací kapacita je v letních měsících až 55 lůžek a prostory bufetu jsou dostatečně velké. Díky lokalizaci ranče nejsme omezeni provozní dobou. Pro firmy jsme schopni uspořádat program dle přání zákazníka. Novinkou ranče je přírodní koupací jezírko, které je  pouze pro ubytované, takže nebudete rušeni veřejností.

V docházkové vzdálenosti najdete třeba Rejvíz s více než 7 000 let starým rašeliništěm a Velkým mechovým jezírkem. A sen všech českých cyklistů – Rychlebské stezky – je vzdálený jen 12 km!

Ubytovaným hostům také nabízíme možnost zapůjčení elektro kol.

Jako v ráji se tu budou cítit také milovníci koní. Provozujeme turistickou jízdárnu, kde se může povozit každý, kdo si chce splnit sen o projížďce na koni v přírodě.

Tak se u nás určitě stavte.